מתנות לאישה

חזקה, מיוחדת ורגישה

יכול להיות מדובר באמא שלך, באחותך הגדולה, בבת הזוג שלך ואפילו באחיינית האהובה עלייך. לנשים יש תפקיד משמעותי בחיים שלנו. הן מלאות באמביציה, הן מלאות ביצירתיות והן פועלות לא רק מהראש אלא גם מהלב. יש לנו הרבה מה ללמוד מהנשים שמקיפות אותנו ולכבוד המאורע החגיגי הקרב ובא של האישה הקרובה אלייך, החלטת לתת לה מתנה. אז מה כבר אפשר לתת לאישה שיש לה הכל?

תביא לה תמונה מיוחדת

אם היא אוהבת לקשט את הבית שלה ונהנית לצפות בתמונות מיוחדות, רעיון מיוחד למתנה יהיה תמונה מקסימה שהיא תוכל לתלות בסלון הבית שלה. יכול להיות מדובר בתמונה של שניכם, תמונה של נוף מיוחד ואפילו באחת של חיית המחמד שלה. 

תביא לה בובת פופ יצירתית

את בובת הפופ תוכל לעצב לפי דמותה או לפי דמות שמעוררת בה השראה. הדמות תוכל להזכיר לה את הדברים שהיא מאמינה בהם ואת העקרונות שמנחים אותה בדרך המיוחדת שבה היא בוחרת. רעיון מעניין אפילו יותר הוא להביא לה שתי בובות פופ בדמויות של שניכם, שיזכירו לה אותך גם מרחוק.

תביא לה ערכת צביעה במספרים

אם היא אוהבת לעשות פעילויות יצירתיות, תוכל להביא לה מתנה שתאפשר לה להנות ממלאכת הצביעה. את ערכת הצביעה במספרים תכין על בסיס תמונה של שניכם, תמונה של בני המשפחה האהובים שלה ואפילו של חיה טרופית מהטבע. על היצירה היא תעבוד כמה זמן ותהיה בטוח שהתוצאה תספק אותה מאוד ותעשה אותה שמחה.

תביא לה חולצה מקורית

עיצוב של חולצה זאת אפשרות מקסימה למתנה אישית ומיוחדת שתלווה אותה ביומיום. על החולצה תוכל לשים הדפס של ביטוי שהיא אומרת הרבה, של תמונה מיוחדת ואפילו של תאריך משמעותי עבורה. המתנה תלווה אותה לעוד הרבה זמן ותזכיר לה אותך כשתלבש אותה – ולמה להתפשר על פחות מזה?

תביא לה מנורת ירח מעוצבת

אם היא אוהבת לקרוא ולפעמים נסחפת לתוך הספר שלה עד לשעות הלילה הקטנות, רעיון למתנה מקורית ומיוחדת הוא מנורת ירח עם הקדשה אישית. על המנורה תוכל להדפיס משפט שיזכיר לה אותך או תמונה שתשמח אותה. המנורה לא רק תהיה פריט יפה בחדר השינה שלה, אלא תמנע מהעיניים שלה להינזק מהקריאה בחשיכה.

תבחר את המתנה שלך עוד היום!
ב-Zoopa יש מגוון רחב של מתנות מקוריות בעיצוב אישי. Zoopa מתחייבים לספק לכם מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר ולתת לכם שירות אמין ואישי. אחרי שתבחר את המתנה המושלמת, כל מה שישאר לך זה להזמין אותה, לכתוב ברכה ולשבת עם האישה המיוחדת שלך לערב מיוחד. שיהיה לך בהצלחה!