מתנות לעובדים

הופכים את המשרד שלכם למה שהוא

העובדים שלכם מיוחדים במינם. הם שכלתנים, מגדילי ראש ותמיד מעוניינים בטובת המשרד. נוסף על העבודה הטובה שהם עושים, הם ממלאים את המשרדים באווירה חיובית והופכים את העבודה לכיפית, חווייתית ונעימה. אז תכננתם לעשות אירוע מגבש עם העובדים שלכם ואתם מנסים לחשוב איך לעשות להם שמח? בשביל לעזור לכם במשימה המורכבת הזאת, באנו לתת לכם כמה טיפים למתנה למשרד!

(תמונה של משרד)

חישבו על פעילות מיוחדת

פעילות מיוחדת עם העובדים שלכם יכולה להיות טיול בחייק הטבע, סוף שבוע של המשרד בוילה מפוארת באילת ואפילו ארוחת ערב מהנה עם כל הקולגות. תנסו לחשוב על הדברים שהם אוהבים ועל הדברים שיעשו להם שמח. אם אתם חברת הייטק מטוקטקת אולי יכול להיות נחמד להוציא את העובדים שלך קצת לטבע. אם אתה בעל חנות ירקות מצליחה, אולי דווקא יעשה להם שמח להנות מפעילות מעט יוקרתית. הכל תלוי בהקשר ובאופי של צוות העובדים שלך ורק אתה תדע את התשובה הנכונה.

(תמונה של קבוצת חברים)

תביאו מתנה קבוצתית

לכבוד האירוע המיוחד שלכם יכול להיות נחמד אם תביא מתנה קבוצתית לעובדים שלך. יכול להיות מדובר בתמונת צוות בעיצוב של הסימפסונים, ריק ומורטי ואפילו בעיצוב מינימליסטי או בחולצה צוותית. החולצה יכולה להיות עם הסמל של העסק, משפט שאתם תמיד אומרים ללקוחות לכם, שמות אנשי הצוות ואפילו בדיחה מצחיקה שנוגעת לעבודה או לתחומי העניין של העובדים. בבחירת החולצה תוכל להתייעץ עם העובדים או להוציא אותה בהפתעה ובכך לעשות להם הרבה שמח על הלב. 

(תמונה של ציור קבוצתי לדוגמא)

תעשו פעילות גיבוש מהנה

במהלך האירוע שלכם תדאגו לעשות איזושהי פעילות גיבוש שתעשה כיף לצוות העובדים. יכול להיות מדובר בחידון עם עובדות לא חשובות על העובדים, משחק קלפים עם משימות מצחיקות ואפילו בערב לייזר טאג או פיינטבול מצחיק ומגבש. הפעילות תאפשר לעובדים שלכם להתגבש אפילו יותר ולהנות מהנוכחות אחד של השני גם מחוץ לעבודה. בכך תצליחו להפוך את הצוות שלכם לחזק יותר, משוחרר ופתוח יותר בינו לבין עצמו. תהיו בטוחים שתרגישו את ההשפעה של יום הכיף הרבה אחרי שהוא ייגמר.

(תמונה של משחקים)

מתקשים בבחירת מתנה לצוות?

בין אם אתם מחפשים מתנה לעובד מצטיין או מתנה משותפת לכל הצוות שלכם, באתר Zoopa יש מגוון רחב של מתנות שיוכלו לעזור לכם בבחירת המתנה הבאה. Zoopa מתמחים במתנות בעיצוב אישי שיאפשרו לכם להעניק לעובדים שלכם משהו מקורי ומיוחד. למתנה חשוב לצרף ברכה יפה מהלב שתביע את ההערכה הרבה שאתם רוחש לעובדים שלכם ותמלא אותם בכוח להמשיך בשגרה האינטנסיבית הקשה שלכם. אז למה אתם מחכים? תיכנסו עוד היום ל-Zoopa ותמצאו את המתנה המושלמת! מאחלים לכם המון בהצלחה!