מתנות לגבר

איך בוחרים מתנה לגבר?

מזל טוב! בין אם יש לו יום הולדת, הגיוס שלו מתקרב או שאתם חוגגים את יום האהבה בקרוב, תמיד כיף להביא מתנה לאדם אהוב. מתנה לגבר צריכה להתאים לגיל שלו, לשלב בחיים בו הוא נמצא, לתחומי העניין שלו ולאישיות שלו. המתנה צריכה לא רק להביע את האדם שהוא בפני עצמו, אלא גם להביא לידי ביטוי את האדם שהוא עבורכם – וכאן בדיוק נכנס עולם העיצוב האישי.

מה מאפשרת לי מתנה בעיצוב אישי?

לעומת מתנה מוכנה שתקנו בדוכן או בחנות, כשמדובר במתנה בעיצוב אישי אתם המעצבים היחידים. דרך ההיכרות שלכם עם חתן השמחה, תוכלו לעצב את המתנה באופן האישי והמרגש ביותר ובכך להביא לקרוב אליכם את המתנה המושלמת! למה שתתפשרו על ספר עם פתק החלפה או בושם שהוא לא בטוח יאהב? תקנו לו מתנה אישית מקורית ומרגשת!

איזה מתנות מעוצבות כדאי לי בכלל להביא לגבר?

לטיפוס האומנותי

אם הוא מתלהב מיצירות אומנות, נהנה מעיצובים מיוחדים ומרגיש טוב יותר כשהחדר שלו מביע את האישיות שלו – הוא כנראה הטיפוס האומנותי. המתנה המושלמת לטיפוס האומנותי יכולה להיות ערכה לצביעה לפי מספרים, מכחולים לצביעה ואפילו ציור שמן או תמונה של נוף מיוחד שהוא אוהב. מתנה שמשתלבת עם תחביב היא תמיד מיוחדת, אישית ומרגשת – ולמה להתפשר על פחות מזה?(תמונה של קנבס ציור ופריטי אמנות שונים)

לטיפוס המשפחתי

אם הוא לא מפסיק לדבר על ההורים שלו, הילדים שלו או אשתו האהובה – הוא כנראה הטיפוס המשפחתי. הוא נהנה לבלות עם המשפחה שלו שעות על גביי שעות ומתרגש בכל פעם שהם עולים בשיחה. לטיפוס המשפחתי יכול להיות מקסים להביא תמונה מעוצבת של המשפחה האהובה עליו מאירוע מיוחד, בובות פופ בעיצוב אישי שלו ושל הקרובים אליו או חולצה עם בדיחה שרק המשפחה תבין.(תמונה של משפחה)

לאחד שלא מפסיק לקרוא

בין אם הוא נהנה מספרות קלאסית איכותית, ספרי מתח מתוחכמים או מספרות ישראלית שנונה ובועטת – כולם יודעים שהוא טיפוס של ספרים. קריאה בחושך ידועה כהרגל לא בריא שיכול לפגוע בראיה שלו לטווח הארוך. למה לא להקדים תרופה למכה? תביאו לו מנורת לילה יפהיפיה בעיצוב אישי שתשמש אותו! כך יחשוב עליכם כשישקע עמוק בעולם האחר עליו הוא קורא ויהנה מהנוכחות שלכם ברגעים המותחים בסיפור.(תמונה של ספרים / תולעת ספרים)

אז במה תבחרו?

אנחנו בזופה מתחייבים למגוון מוצרים איכותיים ויפים שיכולים להיות מתנה מושלמת לגבר. האתר שלנו נגיש לשימוש ויאפשר לכם למצוא את המתנה הבאה בקלות, יעילות וכיף. מוזמנים להיכנס לאתר ולשוטט במגוון הרחב של המוצרים והרעיונות. אחרי שתזמינו את המתנה המושלמת, אנחנו כבר נעשה את השאר וכל מה שישאר לכם זה לארגן את האירוע המיוחד שמגיע לו ולשמוח בשמחתו. תהנו!