מתנות לגברים ליום האהבה

יום האהבה בפתח וההתרגשות בשיאה! יום האהבה הוא הזדמנות מקסימה לחגוג את כל אותם הדברים הקטנים והיומיומיים בזוגיות שלכם: את השיחות בטלפון בזמן הפקקים העמוסים, המשלוחים הכפיים מהמסעדה האהובה עליכם, הישיבות בבר השכונתי והתמיכה ברגעים הקשים. האהבה שלכם היא לא מובנת מאליה ומיוחדת במינה ויום האהבה זאת הזדמנות מדהימה לחגוג אותה. אז איזו מתנה תביאי לגבר שלך לכבוד המאורע המיוחד הזה?

מתנה זוגית

מתנה זוגית לגבר היא מתנה שאת לא רק נותנת לגבר שלך אלא גם לעצמך. מדובר בשתי מתנות זהות או מתנות שמשלימות אחת את השנייה והופכות אתכם לבלתי נפרדים. יכול להיות מדובר בתכשיט מיוחד עם חריטה יפה או בחולצה תואמת. מתנה שתשמש את שניכם היא מקסימה במיוחד ותקרב אתכם מאוד גם כשאתם לא אחד ליד השני.

מתנה קלישאתית

מתנה זוגית נביא לבן הזוג הקלישאתי והחמוד שמעוניין להיזכר בך בכל שלב ביום. יכול להיות מדובר בבובת פופ בעיצוב אישי של שניכם, חולצה עם משפט שיזכיר לו אותך ואפילו תמונה מיוחדת של שניכם מאירוע מיוחד שעברתם. המתנה תעזור לו להיזכר בך בכל פעם שיראה אותה ובכך תגרום לו לשמוח לא רק ביום האהבה אלא גם תקופה ארוכה לאחר מכן.

מתנה שנוגעת לבדיחה אישית שלכם

לכל זוג יש את ההומור שלו – יכול להיות מדובר בחיבה לבעלי חיים, במשפט שתמיד מצחיק אתכם או באיזושהי בדיחה גרועה שאחד מכם סיפר שתמיד כיף להזכיר. ההומור שלכם הוא מה שהופך את הקשר שלכם למיוחד ואתכם למאושרים בתוכו. מתנה מקסימה כמו חולצה בעיצוב אישי או חולצה עם משפט שנון, או ציור של משהו שתמיד מצחיק אתכם תרגש אותו ותצחיק אותו מאוד בכל פעם שישתמש בה.

מתנה שנוגעת לתחביבים שלו

אם הוא לא מפסיק לדבר על הכלב שלו, על הרצון שלו לצייר יותר או על הסדרות שהוא כל הזמן רואה – אולי יהיה מגניב להביא לו מתנה שנוגעת לתחביבים שלו. יכול להיות מדובר בערכה לצביעה לפי מספרים בשילוב עם מכחולים לצביעה, במנורת ירח עם איור של הכלב החמוד שלו ואפילו בבובת פופ של הדמויות האהובות עליו מהסרט שהוא לא מפסיק לספר לך עליו. מדובר במתנה שתשמש אותו ביומיום ותזכיר לו אותך בכל מצב – ומה אפשר לבקש יותר?

רק נשאר לבחור!

באתר Zoopa מגוון אדיר של מתנות שיכולות לשמח את הגבר שלך ולהפוך את יום האהבה שלכם ליום מיוחד במינו. מומלץ לפני שאת בוחרת את המתנה להתייעץ עם החברים שלו או עם החברות שלך – חוות דעת נוספת לפעמים יכולה לשדרג את המתנה ולהפוך אותה מבינונית למדהימה ומקורית. מוזמנת להיכנס לאתר ולהתרשם עכשיו ממגוון המוצרים האיכותיים שלנו והממשק הנגיש למשתמש. למה את מחכה? היכנסי עכשיו ותזמיני מתנה לחבר שלך עוד היום!