מתנות למשרד

המשרד שלכם מיוחד במינו

המשרד שלכם הוא לא כמו כל משרד אחר. מיטב המוחות נמצאים בו וחושבים על דרכים שונות ומשונות לתקוף בעיה מיוחדת במינה. המשרד שלכם מלא באנשים טובים בעלי חוש הומור, חזון ואמביציה להשיג את המטרה שלשמה אתם יושבים בו. הקשר של אנשי המשרד הוא עמוק ובא לידי ביטוי לא רק בשעות העבודה אלא גם בשעות שלאחריה במפגשים חברתיים, בילויים בסופי שבוע ואפילו יציאות משותפות. לכבוד יום ההולדת של אחד העובדים, הישג משמעותי שהגעתם אליו בימים האחרונים ואפילו, סתם כך ללא כל סיבה מיוחדת, נחמד להביא מתנה מקסימה למשרד שתהפוך אותו לעוד יותר כיפי ממה שהוא.

איך בוחרים מתנה למשרד?

מתנה למשרד לא רק צריכה להיות שימושית או יפה – היא צריכה להיות בעלת ערך מוסף מסוים. על מנת שהמתנה תהיה אישית ומיוחדת היא צריכה לגעת במנטרה מסוימת שמנחה אתכם, בדיחה משרדית ואפילו באופי של בני המשרד. כך למשל, אין סיבה להביא למשרד עמוס עד לעייפה בחפצים איזושהי מתנה גדולה – מדובר במתנה לא שימושית ואפילו בעייתית. תחשבו על מתנה שיהיה מה לעשות איתה, מתנה שתוסיף למשרד, אחת שתגרום לימים לחלוף בשעות העבודה בנעימים

אז איזה מתנות נחמד להביא למשרד?

מתנה מיוחדת במינה למשרד יכולה להיות תמונה של כל העובדים. התמונה יכולה להיות פשוטה למדיי או מעוצבת במגוון סגנונות: אנשי המשרד בעיצוב ציורי ומגניב, בעיצוב פשוט של סקיצה ואפילו בתור דמויות מהסימפסונים או מריק ומורטי. תנסו לחשוב על הדברים שילהיבו את אנשי המשרד – הם אוהבים סדרות מצוירות? הם ייהנו מעבודת אומנות מיוחדת? אפשרות מגניבה נוספת היא להביא לאנשי המשרד ערכת צביעה במספרים של תמונה מיוחדת שלהם או של דבר מה שהם יאהבו לראות ביומיום. מתנה אינטרקטיבית היא מגניבה ומקפיצה את הרמה שלה בהרבה. תחשבו על זה – פשוט כיף להסתכל ביומיום על עבודה שהכנת. מגניב, לא?

חשוב להוסיף למתנה ברכה

ברכה אישית מהלב יכולה להפוך את המתנה למיוחדת ומשמעותית עוד יותר. בברכה חשוב שתיגעו בהישגים אליו המשרד שלכם הגיע, בייחודיות של אנשי הצוות התותחים שלכם ובעתיד המזהיר שעוד מחכה לכם. יכול להיות מדובר בברכה אישית לכל אחד מאנשי הצוות או בברכה משותפת לכולם – הכל נתון לבחירה שלכם. רעיון חמוד נוסף הוא לכתוב ברכה מצחיקה בחרוזים או בסגנון ראפ. כך תוכלו להקליל את האווירה ולהפוך את המתנה לעובדים שלכם למשעשעת ומהנה. אז למה אתם מחכים?
ב-Zoopa מגוון של מתנות מיוחדות שיכולות להלהיב את אנשי המשרד שלכם והדבר המגניב באמת הוא, שמדובר במתנות שתעצבו בעצמכם! אחרי שתבחרו את המתנה והעיצוב המושלם כל מה שנשאר לכם לעשות זה להזמין ולחכות שנדאג כבר לשאר. אז למה אתם מחכים? תזמינו מתנה שווה למשרד שלכם עוד היום!